MENU
klinika

Foto

Arbana Osmani tregon portretin e plotë të djalit të saj

13.06.2019 - 16:05

Moderatorja Arbana Osmani ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës së saj private, e sidomos ekspozimit të djalit të saj Jonit.

Sot Arbana ka zgjedhur të publikojë një foto me të birin ku shihet fytyra e vogëlushit.

kolana e librave

Në foton e publikuar nga moderatorja në Instastory, duket se Joni është rritur shumë.

 ‘Zemra ime dhe torta jonë’, ka shkruar Arbana në foton e ëmbël me djalin.