MENU

Policia nxjerr detajet

Atentat në Tepelenë, të shtëna me armë mbi të riun

10.06.2019 - 08:50

Një atentat me armë zjarri ka zgjuar Tepelenën mëngjesin e sotëm.

Në fshatin Turan është qëlluar me armë zjarri shtetasi S.Gj, 30 vjeç.

Policia njofton se për pasojë është plagosur lehtë në krah.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.