MENU

Foto

Bebe Rexha vuan nga mbipesha?

14.06.2019 - 14:42

Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit duke u shprehur se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre.

Këngëtarja ka habitur fansat edhe me një foto në rrjetet sociale.

Në këtë foto shihet se vuan nga mbipesha.

Megjithatë, ajo nuk ka hezituar ta postoje atë në Instagramin e saj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNDalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur