MENU
klinika

"Flija në karrige..."

Bes Kallaku: Agron Llakaj më hapi derën…

25.06.2019 - 12:43

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka qenë gjithnjë në vëmendjen e të gjithëve për lajmet më të fundit që ka sjellë në publik.

Së fundmi ai ka rrëfyer një nga episodet më të vështira gjatë fillimeve të tij, që nuk e kishte thënë kurrë më parë.

Bes Kallaku ka treguar se i ndjehet tepër mirënjohës Agron Llakajt.

“Nuk e kam thënë kurrë, por ja vlen ta thëm që Agron Llakaj ka qenë një nga ata që ka kontribuar jashtëzakonisht shumë me mua. Nuk dua ta bëj bajat fare, por në fillimet e mija flija në karrige. Agron Llakaj ka qenë personi që në fillimet e mija më hapi derën e shtëpisë dhe më tha hajde flij te shtëpia ime dhe hajde ha te shtëpia ime,”

Kështu është shprehur Besi në lidhje me mbëshetjen e Agronit. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN