MENU
klinika

Habit me deklaratën...

Bes Kallaku: Mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë

25.06.2019 - 16:29

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të preferuar të humorit në vend dhe sigurisht të gjithë mund të shkojnë nëpër mend pasurinë e tij nga fitimet e mëdha nëpër shfaqje të ndryshme ku ai merr pjesë.

Bes Kallaku ka marrë pyetjen: A ngopesh ndonjëherë me lekë? A je i pasur Bes?

Bes Kallaku i vënë paksa në siklet është shprehur se pasuria e tij më e madhe është Ajka, vajza e tij.

kolana e librave

“Unë tani që kam Ajkën, vajzën time mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë,”– është përgjigjur Bes Kallaku.

Ku ka më bukur se ndjesia e të qenurit baba…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNTransformimi i Olta Gixhari gjatë shtatzënisë

“Këtë fjalë e kam hequr nga fjalori”

Sarp aktori më i paguar në sezon

Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial

"Po na i vrasin vajzat për së gjalli!"

Marina Vjollca, pro dënimit me vdekje për përdhunuesit!

Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Iris Luarasi kërkon referendum

“Të kastrohen pedofilët!”