MENU
klinika

Nuk fshihen më!

Binjakët shfaqen me Borën dhe Jonidën në publik

24.06.2019 - 13:59

Romeo dhe Donald Veshaj janë përfolur shumë në media për humorin që përcjellin në ekran, por edhe për romancat e tyre…

Këto kohë thuhet se u kanë rrëmbyer zemrat dy vajzave më të njohura të ekranit shqiptar.

Donaldi përflitet për një lidhje me Bora Zemanin, ndërsa Romeo u filmua para disa ditësh duke kaluar disa moment intime në pishinë me Jonida Maliqin, duke konfirmuar kështu zërat për romacën.

Çiftet kanë kohë që përfliten dhe ja më në fund janë shfaqur bashkë në publik në një ceremoni dasme të një miku të tyre.

Ata nuk fshihen më dhe përmes postimeve nga i njëjti vend na kanë treguar se kanë kaluar bashkë mbrëmjen e së shtunës!

Por, ende nuk kemi një deklratë të tyre për ta pranuar ose mohuar marrdhënien e tyre. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN