MENU
klinika

E kërkonte gjithë Europa

Blerja e re e Juventus mbërrin në Torino!

30.06.2019 - 18:58

Adrien Rabiot do të kryejë vizitat mjekësore me Juventusin mëngjesin e së hënës përpara se të firmosë një kontratë katërvjeçare.

Marrëveshja është arritur këtë javë, por bardhezinjtë kanë pritur që t’i skadojë kontrata me PSG.

Tani kanë dalë pamjet e para të mesfushorit, i cili filmohet nga kamerat e Juventusit duke hipur në makinë.

Francezi sapo ka mbërritur në Torino dhe kampionët e Italisë kanë postuar një video në Twitter.