MENU
klinika

Detajet e para

Bulqizë/ Kamioni del nga rruga, vdes një person!

05.06.2019 - 19:27

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person.

Sipas informacioneve të para, një automjet me lëndë drusore ka dalë nga rruga dhe një person ka vdekur.

Ndërkohë një tjetër ka mbetur i plagosur dhe pritet të dërgohet në Tiranë.

Policia dhe një ambulancë është nisur drejt vendit të ngjarjes.