MENU
klinika

Foto

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin dhe Noizy-n?

21.06.2019 - 15:08

Këngëtarja Era Istrefi ka ditur të jetë e suksesshme me çdo projekt muzikor. 

Këtë herë, pas një bashkëpunimi me motrën e saj Nora Istrefi ajo vjen me një tjetër bashkëpunim.

Ajo do vijë përkrah reperit të mirënjohur, Noizy!

Ka qenë fanat e reperit që kanë publikuar në rrjetet sociale një video ku dyshja shihen në një studio muzikore teksa janë duke punuar.

Duke e njohur mirë Erën dhe Noizy-n e kemi mëse të qartë se këngëtarët po sjellin hitin e kësaj vere. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim dhe t’ju urojmë suksese.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN