MENU
klinika

Publikon foto!

Dhuratë luksoze për Rezarta Shkurtën!

24.06.2019 - 16:50

Nuk ka ditëlindjen sot dhe as nuk është e para që mer dhurata kaq të shtrejta nga bashkëshorti…

Rezarta Shkurta ka marrë një surprizë vërtet të bukur nga bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha! Kjo e fundit është surprizuar nga bashkëshorti me një set bizhuterisht të markës luksoze “Cartier”, që e preferojnë të gjitha femrat!

“Dhuratë nga bashkëshorti”, shkruan Rezarta në postimin e saj në Instastory ku ndan gëzimin me të tjerët!

Një byzylyk si ky i Rezartës kushton minimumi 10 mijë dollarë, dhe nuk është vetëm i florinjtë por ka dhe disa gurë diamantesh rreth e rrotull.

Unaza gjithashtu e të njëjtës markë është e artë dhe me diamante dhe kushton plot 3500 dollarë.

Një dhuratë të ngjashme e mori pak kohë më parë Adelina Tahiri për ditëlindje! Lori Hoxha gjithashtu e ka një byzylyk të tillë, duke u bërë aksesori numër një i preferuar nga femrat e showbizit shqiptar.

Epo le ta themi se Rezarta nuk ka faj të gëzohet për këtë dhuratë!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fjalë zemre nga këngëtarja

Rezarta Shkurta, 3 gëzime në një festë