MENU
klinika

Foto

Drake paska tatuazh Rihanna-n dhe fansat po çmenden!

24.06.2019 - 16:26

Drake dhe Rihanna kanë qenë çifti juaj i preferuar dhe duken sikur janë të destinuar të jenë së bashku.

Drake shpalli dashurinë e tij për të para gjithë botës në vitin 2016 dhe dukeshin shumë mirë së bashku. Por, Drake i bëri fansat të gjithë të dyshojnë, kur publikoi këtë javë në Instagram dy foto ku shfaqej me një fytyrë gruaje në krahun e tij.

Të gjithë fansat po thonë se ajo është ish-e dashura e tij Rihanna dhe ky është një dedikim kushtuar këngëtares. 

Drake ka shumë tatuazhe në trup dedikuar shumë personazheve të famshmë, si Denzel Washington dhe Aaliyah, kështu që nuk është e çuditshme nëse ai vendos fytyrën e RiRi-t në krahun e tij.

Ne na mbetet të presim një reagim nga Drake. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nderon komuniteti i hip hopit

Drake nderon Nipsey Hussle në Londër