MENU
klinika

Reagon këngëtari

Dren Abazi rikthehet në Prishtinë me një koncert ekskluziv!

25.06.2019 - 13:15

Rikthehet në Prishtinë, me një koncert ekskluziv Dren Abazi.

Një nga artistët më të suksesshëm dhe më origjinal të muzikës së re shqiptare, Dren Abazi, i shoqëruar nga 15 instrumentistët e Zig Zag Orchestrës.

Me 12 Korrik, ne orën 20, në amfiteatrin e Germisë. Bëhuni dëshmitarë të një nate të paharrueshme “Mes Yjesh”.

Lajmin na e dha vetë Dreni, me postimin e tij më të fundit në instagram ku ndër të tjera u shpreh se:

“Jam shumë i lumtur që pas shumë viteve, më në fund po rikthehem në Prishtinë, me një koncert recital të shumëpritur për mua. Albumi ‘Mes Yjesh'(me orkestër të madhe), 10 vjetori i ZZO-së dhe shumë speciale për të gjithë ne. 12 Korrik, amfiteatri i Germisë, ora 20:00.”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN