MENU
klinika

Njoftimi i Policisë

Durrës/ Adoleshentja i jep fund jetës tragjikisht!

02.06.2019 - 10:54

Një 14 vjeçare në fshatin Rrashbull në Durrës i ka dhënë fund jetës duke konsumuar lëndë helmuese të llojit fostoksinë.

Policia lokale bën me dije se vaza është transportuar me urgjencë në Spitalin Toksikologjik Tiranë, por ka humbur jetën.

Njoftimi i plotë:

“Në fshatin Rrashbull, Durrës, shtetasja e mitur me iniciale M.H., 14 vjeçe, dyshohet se është vetë helmuar me fostoksinë, e cila pasi është transportuar në Spitalin Toksikologjik Tiranë, ka humbur jetën.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftim.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Shkatërron vreshta dhe ullishta

Moti i keq bën “kërdinë” në Elbasan