MENU
klinika

"Se e kam mamin garipe..."

E ëma e Luanës në timon, dëgjon “Sonte” të së bijës

05.06.2019 - 13:36

Moderatorja e njohur Luana Vjollca, gjithmonë është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan momente nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të veçantë të nënës së saj, teksa performon me timonin në duar, këngën ‘Sonte’ të së bijës.

Me volumin në maksimum, njërën dorë në timon dhe tjetrën duke imituar të bijën nëna e Luanës shijon atmosferën.

Se e kam mamin garipe. Marina Vjollca shih dorën në fund si unë.

Ndërkohë sonte pini e festoni“,- shkruan Luana Vjollca.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite

Zbulojnë edhe të fshehtat

Luana Vjollca “përfundon” në Nepal