MENU
klinika

"Ija, pika ime e dobët" !

‘E përdor Ijen për marketing’, përgjigjet Bes Kallaku

24.06.2019 - 13:15

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Qoftë për martesën e tij me këngëtaren e mirënjohur Xhensila Myrtezaj apo për marrdhënien me gjyshen e tij ka pasur gjithjë kureshtje rreth jetës tyre…

Së fundmi, Besi ka rrëfyer shumë gjëra të pathëna rreth jetës së tij.
Një ndër pyetjet që i është bërë; ishte nëse e ka përdorur Ijen për marketing, pasi shumë ndjekës e kritikojnë dhe e akuzojë.

Besi e mohoi kategorikisht këtë gjë, teksa tha se gjyshja e tij Ija është pika e dobët.

‘Jo, jo. Nëse ka njeri që unë e kam pikë të dobët ajo është Ija. Dora e saj është kripë. Të gjithë shijen e bukës gjithë shijen e ushqimit, gjithë shijen e dashurisë ajo ta ushqen… dora e saj është sheqer. E futa në klipe dhe filloi duke i pëlqyer. Pastaj ngaqë fillova duke e nxjerr filloi të dilte prapë se po i pëlqente, dhe pastaj hapi Instagram. Filluan i çuan dhurata, ndalonin në Bubq edhe shqiptarë të Kosovës për ta takuar’

U shpreh kështu Bes Kallaku për gjyshen e tij që të gjithë e njohim, Ijen. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Do të jetë një nga komeditë më të bukura"

Bes Kallaku zbulon detaje nga projekti që pritet të vijë…