MENU
klinika

Reagon çifti...

E vërteta e shtatzënisë së Marinës!

19.06.2019 - 17:27

Mjafton një foto e postuar nga Marina ose Getoari dhe menjëherë nisin aludimet për shtatzani të mundshme të Marinës.

Pikërisht kështu nisi dhe dje një dilemë e madhe nga fansat nëse pas fotos së postuar nga Marina fshihej një shtatzani e saj.Ndjekësit vunë re se si Getoari ashtu edhe Marina i mbanin duart tek barku i saj.

Dyshja e njohur që kanë gati dy vjet martuar, pozuan pranë njëri-tjetrit në një limuzinë, ndërkohë që Marina ishte shtrirë.Kaq mjaftoi që interneti të “çmendej”.

Mirëpo, burime pranë çiftit e kanë mohuar kategorikisht lajmin se Marina është shtatzënë.

Çifti ende nuk ka vendosur gjë për këtë hap të ri në jetën e tyre.

Prandaj me sa duket, “Ska asgjë të re nga Marina”!