MENU
klinika

Reagon “Daily Mail”

E vërteta e shtatzënisë së Kylie Jenner

29.06.2019 - 15:02

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi se 21-vjeçarja, se Kylie Jenner ishte shtatzënë.

Shkak për këto aludime u bë një video e ditëlindjes së Khloe Kardashian ku dëgjohej një zë që pëshpëriste nga pas dhe thoshte se është shtatzënë.

Zëri tingëllonte si i Kylie dhe kjo mjaftoi që lajmi të përhapej shumë shpejt.

Por me sa duket lajmet kanë mbetur në kuadër të thashethemeve pasi burime të afërta pranë 21-vjeçares i kanë hedhur poshtë të gjitha.

“Daily Mail” shkruan se një burime pranë saj i ka cilësuar lajmet si të rreme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN