MENU

Reagimi i këngëtarit

Kendall Jenner dëgjon këngën e Butrint Imerit?

11.06.2019 - 12:45

Butrint Imeri ka publikuar hit-in e tij për këtë verë “Hajt hajt” dhe që ditët e para kënga ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Kujtojmë se kënga u përfol këto ditë shumë nga mediat, por edhe nga fansat, për shkak se në klip ndodhej dhe moderatorja Kiara Tito.

E sikur të mos mjaftonte kaq, Butrint Imeri na ka zbuluar dhe diçka shumë intresante.

Në Instastories të Butrintit vumë re Kendall Jenner, e cila këndon e kërcen në makinë me tingujt e këngës së Butrintit.

E ndonëse është i qartë fakti që ky është vetëm një modifikim nga fansat e tij nuk mund ta mohojmë se kënga me videon përshtaten aq mirë sa duket e vërtetë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNMe flokë të gjatë dhe me një shikim depërtues...

Modelja 67-vjeçare, JoAni Johnson imazhi i Rihannas

I publikojnë foto dhe video intime

Këngëtarja e njohur bie pre e hackerave

Ja ç’po ndodh tani me moderatoren

Fatma Methasani braktis përfundimisht…