MENU
klinika

Detajet

Gramsh/ Nipit të Gjiknurit i djegin makinën luksoze!

02.06.2019 - 10:25

Një automjet luksoz tip ‘Benz’ është djegur mbrëmë në mesnatë në Gramsh.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Xhile Liçi” në afërsi të qendrës së këtij qyteti.

Automjeti me targë AA 999 XS në pronësi të Gjergji Bodurit, i cili është nipi i Damian Gjiknurit është përfshirë nga flakët në pjesën e përparme.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë zjarrfikësit dhe policia. Ndërhyrja e zjarrfikësve ka bërë që automjeti të mos digjet tërësisht.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, por po hetohet për zjarrvënie të qëllimshme.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Shkatërron vreshta dhe ullishta

Moti i keq bën “kërdinë” në Elbasan


"Të degjeneruar, në parajsë ka zero krim!"

Irritohet pas vrasjes në Elbasan Nisin hetimet ndaj efektives

Hetimet për vrasjen e Madrit Ulqinakut

Si nisi konflikti që i mori jetën 33-vjeçarit!

Tragjedia e dytë në familjen Ulqinaku

Ky është 33-vjeçari që u ekzekutua në Elbasan!

Ndryshoi të dhënat e fletëve të votimit në zgjedhje

Arrestohet numëruesi 35-vjeçar që ishte në kërkim