MENU
klinika

Video

“Jeta ime”, bashkëpunimi i ri i Greta Koçit

08.06.2019 - 13:45

Këngëtarët Greta Koçi dhe Ramadan Krasniqi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Jeta ime”,është titulli i këngës, e cila vjen me ritme popullore.

Interesant ishte fakti se për tekstin është kujdesur motra e Gretës, Eni Koçi.

Klipi i është besuar produksionit vendor, “Black Fish Entertainment”.

Mbetet të shohim si do reagojnë fansat gjatë ditëve në vazhdim.