MENU

Foto

Jonida dhe Romeo nuk mund të fshihen më

04.06.2019 - 14:06

U bëdisa kohë fundit është komentuar në median rozë për një lidhje të mundshme mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj.

Çifti janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe gjatë performancës së Jonidës në ‘Eurovision’, Romeo e mbështeti fort këngëtaren, duke ftuar të gjithë ndjekësit e tij t’a votonin.

Ndonëse nuk e pranojnë lidhjen së fundmi aktori ka provokuar sërish me një foto të publikuar në Instastory.

 

Ai ka publikuar një foto ku ai është me një vajzë dhe ia ka mbuluar fytyrën me një emoji.

Së fundmi, Jonida ka publikuar në profilin e saj një foto ku shihet e veshur me po të njëjtin kostum që mban edhe vajza përkrahë Romeos, duke shtuar një tjetër provë që ata janë në një lidhje së bashku, kështu të gjitha aludimet e fansave dhe mediave i afrohen më tepër së vërtetës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN