MENU

Foto

Jordyn Woods dhe Tristan Thompson, në të njëjtin lokal?

12.06.2019 - 11:58

E premtja u përqedrua në ditëlindjen e Anastasia Karanikolaou, shoqja e Kylie Jenner dhe Jordyn Woods.

Në festë ish-mikeshat ishin të ftuara, së bashku me ish-të dashurin e Khloe Kardashian, Tristan Thompson
Kujtojmë se ai ishte arsyeja e zënkës së Kylie dhe Jordan.

Tristan, i cili qëndroi pranë Drake, basketbollistit Jordan Clarkson kaloi pranë sektorit të Kylie dhe Kendall, por vetëm Kendall e përshëndeti.

Burime për TMZ shtuan se Tristan dhe Jordyn nuk komunikuan gjatë mbrëmjes.
Ky ishte takimi i parë i Kylie me Jordan pas skandalit të tradhtisë.

Sipërmarrësja e firmës kozmetike kaloi gjithë mbrëmjen pranë Stassie dhe u mundua që të shmangte Jordan pasi në asnjë moment nuk u panë bashkë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kylie " E kam vështirë të besoj sërish"

Çfarë po ndodh me çiftin Kylie Jenner-Travis Scott?