MENU
klinika

"Të hënat janë ditët..."

Kesi lë Kanadanë për të takuar Stresin në burg

03.06.2019 - 16:01

Prej disa muajsh reperi i njohur Stresi vuan dënimin në burgun e Fushë-Krujës, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Ndërkohë, vazhdimisht bashkëshortja e tij, Keisi e kujton herë pas here në rrjetet sociale.

Ajo jeton në Kanada, ku dhe ndjek studimet, por vjen shpeshherë në Shqipëri.

Së fundmi, bukuroshja ka postuar disa foto në Instastory, foto në të cilat tregon se është nisur drejt Fushë-Krujës për të takuar bashkëshortin e saj Stresin i cili ndodhet ende në qeli.

Të hënat janë ditët të cilat mezi i pres“, shkruan Keisi në një postim.