MENU
klinika

Ja për çfarë bëhet fjalë

Kiara Tito zbulon surprizën e rradhës

14.06.2019 - 15:22

Para pak ditësh u publikua kënga më e re e Butrint Imerit nën titullin “Hajt Hajt” dhe menjëherë është kthyer në hit.

Sigurisht që nuk i shpëtuan dot vëmendjes së medias duke qenë se pjesë e viedoklipit ishte Kiara Tito.

Moderatorja e njohur është përfolur shpesh për një lidhje të mundshme me Butrintin, mirëpo ata janë shprehur se janë thjesht shokë.

Pas suksesit me këngën “Hajt Hajt” dhe emisionit që drejton, Kiara Tito ka vendosur të merret me një projekt të ri.


Moderatorja ka lajmëruar së fundmi të gjithë fansat se shumë shpejt do të sjell një vlog të vetin.

Ajo nëpërmjet një postimi ka pyetur fansat se çfarë dëshirojnë të shikojnë në videon e parë

Kështu, moderatorj i ka kërkuar atyre ta ndjekin në adresën e saj në Youtube ku do hidhen të gjitha videot.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN