MENU

Ja e vërteta

Kida vjen me një tjetër bashkëpunim?

12.06.2019 - 16:05

Kida do të sjellë propjektin e saj të ri muzikor. Pas Lyrical Son ajo pritet që të vijë edhe një bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

‘Tela’ do të quhet kënga më e re e këngëtares Kida, të cilën ajo do ta sjellë në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

Këngëtarja ka paralajmëruar me disa postime në rrjetet sociale.

 

Kështu, Kida dhe Ermali do të rikthehen me një këngë pas 3 viteve.

Më herët kanë realizuar këngën e tyre “Mi Amore”, një këngë kjo që ishte një hit dhe pas tri viteve ajo ka më shumë se 21 milionë klikime.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Këngëtari tregon...

Ermal Fejzullahu sërish baba?


Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat