MENU

Çfarë ndodhi?

Ledri Vula ndalohet nga policia e Kosovës

14.06.2019 - 16:47

Disa foto të publikuara të Ledrit, teksa policia e ka ndaluar makinën e tij po tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Siç e dimë, Policia e Kosovës një ditë më parë lajmëroi të gjithë qytetarët e Prishtinës se nëse kanë parkuar makinat e tyre në vende publike jo të duhura do të gjobiten.

Dhe si fillim e kanë nisur në lagjen “Pejton” .

E kësaj nisme nga policia nuk i ka shpëtuar as reperi i njohur Ledri Vula.

Në fotot e publikuara shohim që polici po gjobit reperin e njohur.

Policia ka treguar kështu që nuk po kursejnë as njërëzit e njohur në lidhje me këtë nisme.

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur