MENU

U arrestua për armëmbajtje pa leje

Lirohet nga burgu reperi i njohur Stresi

14.06.2019 - 12:54

Është diskutuar gjatë në media burgosja e reperit të njohur Arkimend Lushaj.

Ai ka qenë në vëmëndjen e mediave edhe për marrëdhënien e tij me Kejsin dhe si gjithnjë e njohur tashmë për publiku buja e përhershme që ai bën ne media.

Vetëm pak çaste më parë është liruar nga qelitë reperi i njohur Arkimed Lushaj(Stresi).

Gjykata ka vendosur lirinë për kusht për reperin e njohur si “Stresi”.

Kujtojmë se ai u arrestua rreth tetë muaj më parë pasi u kap në një hotel me një pistoletë pa leje.

Video/ Pas kritikave për filmin e ri

Jennifer Lopez ia plas të qarës në mes të emisionit

Amelia dhe Miriami me barkun e rrumbullakosur

‘3 arsyet e jetës’ së Albanit në një foto

Ja kush nga artistët shqiptarë mori pjesë

Loredana promovon albumin e saj të parë