MENU
klinika

Shprehet aktorja..

Nëse Xhemi lë Portokallinë, ja kush do që t’i marë vendin

14.06.2019 - 12:07

Delinda Disha është shprehur se mendon se mund ta bëjë shumë mirë punën e Xhemi Shehut në “Portokalli”.

Aktorja është treguar mjaft e sinqertë, ku shprehet se mund ta zëvendësojë moderatoren Xhemi Shehu, nëse kjo e fundit nuk është më pjesë e programit të humorit..

E pyetur nëse do t’i pëlqente të ishte në të njëjtën kohë edhe aktore dhe moderatore e Portokalli-së ajo u përgjigj:

Me modesti e them këtë gjë që them se e bëj shumë mirë”, tregon Dalina e cila më pas nis të bëjë humor sesi do të ishte prezantimi me Salsano Rrapin.

Delinda tha gjithashtu se në botën e artit ka shumë xhelozi, madje ka dëgjuar që ka dhe aktorë që kanë xhelozi seksin e kundërt:

“Për mua është e paimagjinueshme por ja që ndodh”, tha Delinda

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Së shpejti bashkëpunimi me këngëtarin e famshëm

Aktorja e Portokallisë i futet muzikës