MENU
klinika

Ylli brazilian jashtë Kupës së Amerikës

Neymar në telashe/ Publikohet video ku dhunon modelen!

06.06.2019 - 19:58

Nuk kanë të sosur telashet për Neymar, që vetëm para pak orësh pësoi një dëmtim që do ta mbajë jashtë Kupës së Amerikës, kompeticion që starton më 15 qershor dhe luhet në Brazil.

Ylli brazilian u denoncua për përdhunim dhe agresion pak ditë më parë, nga një vajzë braziliane, e quajtur Najila Trinidade Mendes, e cila dha mbrëmë një intervistë për mediat në vendin amerikano-latin.

Modelja tregoi se e kishte njohur Neymar nëpërmjet një komunikimi me mesazhe dhe se ylli i PSG-së i kishte paguar biletën për në Paris, si dhe hotelin ku do qëndronin.

konica sportkonica sport mobile

“Ishte dëshira ime të kisha një raport seksual me të, por ai u tregua shumë agresiv dhe i dhunshëm. Tërësisht ndryshe nga njeriu me të cilin kisha folur me mesazhe. Filloi të më bëjë keq dhe më detyroi të reagoj për ta ndaluar”, tregoi Mendes.

Ndërkohë në rrjetet sociale po qarkullon edhe një video, ku shfaqet ylli brazilian i PSG-së, Neymar, bashkë me Najila Mendes, në dhomën e një hoteli.

Në momentet e fundit të videos, modelja braziliane reagon ashpër ndaj Neymar, i cili mbrohet duke i vënë këmbët në fytyrë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Argjentinasi 'bën ligjin' në merkato

Neymar apo Griezmann? Ja kë zgjedh Messi për Barçën!

Bën 'pazar' në Premier League

PSG ‘heq qafe’ Neymar dhe Cavanin