MENU
klinika

Ja çfarë tha...

“Noizy jobesnik”/ Enca habit me deklaratën

16.06.2019 - 16:26

Tre vite pas sherrit të bujshëm mes Noizyt dhe Encës e sërish mbetet një nga temat më pikante të showbizit. Ato nuk flasin më me njëri-tjetrin.

Enca u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të ekranit për të gjetur mashkullin perfekt.

Në mes të lojës u shfaq edhe foto e Noizyt teksa në lojë ndodhej edhe Muharremi. Enca menjëherë zgjodhi Muharremin dhe tha:

“Si mund të krahasosh një portret bardhë e zi me një me ngjyra? Normal që do zgjedh atë me ngjyra”.

Pa u bazuar në ngjarjet që kanë ndodhur, këngëtarja me deklaratën e saj la të kuptohej se Noizy nuk është treguar besnik ndaj saj prandaj nuk mund ta zgjedhë.

“Goca ju e dini që ne shquhemi për besnikëri ndaj atyre që janë besnik kështu që Muharremi e ka treguar veten”, tha Enca.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN