MENU
klinika

Foto

Nuk do ta njihni! Elvana rikthehet ‘ndryshe’!

25.06.2019 - 16:16

Elvana Gjata ka zgjedhur kohët e fundit që të duket shumë thjeshtë dhe kjo është pëlqyer shumë nga të gjithë fansat, por jo vetë.

Këtë herë ajo vjen si një diva orientale në klipin e ri të cilin po e xhiron në Stamboll.

Elvana shfaqet më sensuale seç e kemi parë prej kohësh.

Me një fustan me zinxhirë dhe një aksesor në kokë që i përshtatet look-ut sensual, ajo ka eksperimentuar me një imazh krejtësisht të ri, larg atij shik apo të thjeshtë që kemi parë në klipet e fundit.

Elvana do të rikthehet këtë verë jo me dy hite vere.