MENU
klinika

Çifti paska të reja...

Olsi Bylyku bën hapin e madh me të dashurën!

20.06.2019 - 16:05

Olsi Bylyku, aktori i ri humorit që në daljet e tij të para menjëherë arriti të marë pëlqimin e publikut.

E siç çdo personazh showbizi, sigurisht që as Olsi nuk i shpëton dot vëmendjes së mediave në lidhje me jetën e tij private.

Dhe duket se e ka marrë shumë seriozisht marrëdhënien me partneren e tij.

Ndonëse kanë vetëm pak muaj që e kanë bërë lidhjen publike, tashmë aktori i njohur i humorit, ka rrëfyer hapin e radhës që ka bërë për të konsoliduar marrëdhënien.

Olsi u shpreh se partnerja ka arritur ta njohë më mirë nga sa ai ka njohur veten e tij.

Çifti po bashkëjeton dhe mund të themi që gjërat janë bërë mjaft serioze.

Tashmë që Olsi e ka bërë publike lidhjen dhe nuk ngurron të publikojë foto me të në rrjetet sociale.

Bukuroshja brune që është fotografuar shpesh pranë Olsit, i organizoi edhe surprizën e ditëlindjes aktorit, duke mbledhur miqtë e tij më të ngushtë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNÇifti i thonë “PO” përgjithmonë njëri-tjetrit

Surprizë! Martohen Fero dhe Arbenita

Zbulon për herë të parë partneren!

Fejohet Renato Mekolli

Këngëtarja shqiptare zbulon arsyen

Mihrije Braha qenka dënuar me një vit burg

Emri i fëmijës nuk mund të ishte më i veçantë…

Reperi kosovar bëhet baba në ditën e shënuar

“Çfarë bashkëshorti ka Almeda”!

Aktori i njohur turk Tolgahan po mëson shqip