MENU

Reagon këngëtarja

Operacione plastike? / Flaka Krelani: Sillni doktorin…

12.06.2019 - 17:34

Flaka është komentuar shpesh herë për ndërhyrjet në trupin e saj dhe së fundmi ka folur duke sqaruar opinionin publik.

‘Nuk janë ndërhyrje si i keni menduar ju dhe si janë hiperbolizuar. Nëse flasim për përmasa trupore, brisk në trupin tim kurrë nuk ka hyrë. Me punë gjithçka realizohet. Këto përmasa i kam patur që fëmijë falë familjes dhe trashëgimisë së nëns time. Çuditem me faktin se si njerëzit çuditen me faktin se “mrekullia për veten ekziston”. Të gjitha i hedh poshtë, nëse keni dyshime, sillni doktorin’ është shprehur këngëtarja.

Pas shumë e shumë komenteve të tilla duket se Flaka ju dha përgjigjen që të gjithë prisnin…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNÇfarë i bënë bashkë 2 këngëtaret

Dua Lipa dhe Katy Perry së bashku në Indi

E fshehtë mbetet nusja, ende...

Martohet stilisti i njohur shqiptar

‘Time Capsule’ ja kur do të mbahet...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T

"Ishte e çuditshme që një shqiptare..."

Evi Reçi flet për punën që e ëma bënte në Greqi