MENU
klinika

“KRASTA” e “TRANZIT”

Operacionet në Elbasan/ Lleshaj: Goditje e rëndë kundër krimit!

14.06.2019 - 18:18

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për dy operacionet e zhvilluara dje dhe sot në qytetin e Elbasanit, ku u arrestuan disa persona dhe disa të tjerë u shpallën në kërkim.

Ai shprehet se “Forca e Ligjit” do të vijojë të intensifikojë luftën në këtë front jetik për të ardhmen europiane të Shqipërisë.

kolana e librave

“KRASTA” e “TRANZIT”, dy mega-operacione policore në bashkëpunim me Prokurorinë japin një goditje të rëndë kundër krimit të organizuar në Elbasan. Forca e Ligjit vijon të intensifikojë luftën në këtë front jetik për të ardhmen europiane të Shqipërisë 🇦🇱👮‍♂🇦🇱”– shkruan ai.