MENU

Shikoni si do duket

Pamjet nga klipi i ri i Tayna do t’ju lënë pa fjalë

12.06.2019 - 12:51

Tayna di gjithnë të rrëmbejë zemrat e publikut me çdo këngë të re që sjell në treg.

Periudha e verës është një nga më të shumëpriturat për artistët, pasi është pikërisht ky momenti kur sjellin në treg hitet e tyre.

Reperja Tayna, mjaft e dashur për publikun paska gati një këngë verore në sirtarin e saj, të cilën shumë shpejt do ta sjellë për të gjithë ne.

Ajo ka publikuar edhe fotot e para nga klipi dhe mënyrës se si do të duket në të.

 

Ne e shohim reperen me një kombinim bikinish, në ngjyrë të verdhë me një make-up të veçantë nën tonnalitet e ngjyrës së verdhë.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe mendohet se kënga publikohet këtë javë.

Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat