MENU
klinika

Zjarrëfikëset në vendngjarje

Panik në Elbasan, përfshihet nga flakët pallati

18.06.2019 - 12:07

Një apartament në katin e 6-të të një pallati në Elbasan është përfshirë nga flakët, duke rrezikuar të gjithë pallatin.

Kjo ngjarje është regjistruar pranë gjimnazit “Dhaskal Todri”, ndërkohë që mësohet se deri më tani nuk është njoftuar për persona të lënduar.

Mësohet se forcat zjarrëfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për neutralizimin e flakëve.