MENU
klinika

Publikojnë foto

Dhuratë superluksoze për Mozzik dhe Loredanën

25.06.2019 - 11:56

Çifti u vunë në qendër të vëmendjes në fillim të muajit të kaluar.

Kjo për shkak se Loredana Zefi u akuzua nga një grua zvicerane se bashkë me të vëllanë, Berat Zefi, i kishin zhvatur me dhunë dhe kërcënime 900 mijë franga.

Pavarsisht problemeve me drejtësinë, Mozzik dhe Loredana nuk po lënë pas jetën e tyre dhe plotësimin e dëshirave të tyre.

Ata treguan në Instagram, se kanë bërë te tyren një makinë super luksoze, një ndër prodhimet më të fundit.

Ishte Mozzik ai që publikoi në Instastory foto të blerjes më të re duke shkruajtur:

“Mirëseerdhe në shtëpi, vogëlushe.” 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Skandali vazhdon, e padit edhe avokati

U arrestua për mashtrim, reagimi i parë i Loredanës