MENU
klinika

Kë priti në takim?

Pas takimit me Metën, Basha bën lëvizjen e radhës

27.06.2019 - 13:07

Kryedemokrati Lulzim Basha ka nisur sot një tkim me dy prej aleatëve të tij.

Bëhet fjalë për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kreun e PDIU-së, Shpëtim Idrizin.

kolana e librave

Takim erdhi vetëm pak orë pasi Basha takoi kreun e Shtetit Ilir Meta.

Këto takime po zhvillohen në kuadër të tentativave për zgjidhje të krizës politike në vend.