MENU
klinika

Zbuloni detajet...

“Plasën çokollatat” Olsi Bylyku publikon foton romantike

29.06.2019 - 16:42

Olsi Bylyku, aktori i mirënjohur i publikut shqiptar, shpesh di të rrëmbejë vëmendjen edhe me lajme të reja, në lidhje me marrdhënien e tij më të fundit me vajzën ‘misterioze’, të quajtur Egli.

Si fillim, Olsi e mbajti të fshehtë lidhjen e tij me të, por kohët e fundit gjithçka është bërë publike, sidomos pas deklaratës se po bashkëjetojnë.

Aktori duket që është tepër i dashuruar dhe kjo vihet re jo vetëm në komentet që i lënë njëri tjetrit në Instagram, por edhe në insta story që vetë Olsi ka shpërndarë.

Së fundmi Olsi ka postuar një të tillë shoqëruar me një emoji me sytë me zemra. 

Epo nuk na mbetet të themi gjë tjetër veçse t’ju themi “Në dasmë tani”

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN