MENU
klinika

Francezi zbulon të ardhmen

Pogba lë ‘me gisht në gojë’ Real Madridin!

25.06.2019 - 20:04

Paul Pogba dëshiron rikthimin te Juventusi më shumë se sa të transferohet te Real Madridi.

Mesfushori francez është një nga dëshirat e mëdha të trajneri Zinedine Zidane dhe palët kanë patur kontakte të avancuara.

“AS” publikoi lajmin se mesfushori francez dëshiron më shumë të rikthehet në Torino, pasi do që të luajë në një ekip me Cristiano Ronaldo.

Reali ka shpenzuar shumë në merkato dhe Perez nuk do të bëjë çmendurira të tjera, por dëshira e Pogbasë i vë vulën.

Kampioni i botës dëshiron të punojë me trajnerin Maurizio Sarri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fotografia që ndez shpresat e rikthimit!

Pogba bën Juventusin të ëndërrojë!