MENU
klinika

Foto

Politikania kosovare vishet si “Superman”

25.06.2019 - 14:17

Duda Balje, politikanja kosovare është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përtej faktit që ajo është gjithnjë në formë dhe shumë e bukur, këtë herë vjen me një ndryshim në luk dhe duhet ta pranojmë se duket mjaft mirë.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me stil sportiv. 

Veshur me një bluzë nën logon e Spiderman dhe pa dyshim që edhe veshur me sportive ajo duket shumë bukur. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Detaji që po na vë në dyshime...

Nuk e dinim! Alba Hoxha shtatzënë?