MENU

Foto

Rita Ora shkëlqen në “The Secret Garden”

14.06.2019 - 17:20

Rita Ora, mbrëmë ka qenë e pranishme në një eveniment humanitar në Zvicër.

Ajo ka marrë vëmendjen me pamjen e saj në “The Secret Garden”, e veshur me një fustan të zi.

Rita u shpreh se:

“The Secret Garden ishte natë magjike. Faleminderit e mrekullueshmja Nata Supernova, donatorët dhe partnerët për mbledhjen e fondeve për fëmijët me nevoja të veçanta, si dhe për ndërgjegjësimin për këtë kauzë të rëndësishme”, ka shkruar ndër të tjerash Ora.

Rikujtojmë se ajo, ditë më parë u zgjodh edhe këngëtarja më e katërt në botë duke e lënë pas edhe Dua Lipën…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNFOTO/ Mes të bardhës dhe blusë

Ja si duket zyra e Blendi Fevziut

Rikompozohet vepra e Moxartit...

Artistja shqiptare që po mahnit Francën

Copëza të gjalla jete, në mes të harresës

Artisti që u jep jetë vendeve të harruara

Pas mbylljes së emisionit në Klan...

Ja ku do ta shohim tani Alfio Rrotanin

Së shpejti MTV Video Music Awards 2019

Bebe Rexha prezantuese në eventin e rëndësishëm