MENU
klinika

Çfarë ndodhi?

Rozana Radi: E humba veten kur…

28.06.2019 - 14:58

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka ditur të rrëmbejë vëmendjen gjithnjë qoftë edhe me vetëm një postim.

Por këtë herë duket të jetë shumë e mërzitur dhe vërtet na trishtoi. Ajo ka vite që ka humbur dy prindërit e saj dhe ajo shpesh bën dedikime për ta.

Së fundmi, Rozana ka bërë një dedikim prekës për babain e saj duke u shprehur se ka humbur veten ditën që ai ndërroi jetë.

‘Jam e mërzitur për babain i cili më thonte të kisha kujdes për veten. Ah sikur të kisha mundësi të lajmjroja se e humba veten ditën kur ai u largua’

U shpreh Rozana Radi në Instagram. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


" Ora biologjike më thërret"

Këngëtarja: Momenti të bëhem nënë