MENU
klinika

Detajet

“Shkundet” Vlora/ Tritol biznesit në rrugën Transballkanike

04.06.2019 - 08:44

Një shpërthim eksploziv ka tronditur Vlorën gjatë natës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike, ku një sasi lënde eksplozive i është vendosur një biznesi fason.

Pas shpërthimit Policia ka pikasur dy persona që po largoheshin me shpejtësi nga vendngjarja.

Pavarësisht pikasjes, Policia nuk ka mundur t’i identifikojë.

Po ashtu janë sekuestruar kamerat e sigurisë në zonë për të bërë të mundur identifikimin e autorëve si dhe kapjen e tyre.

Flakët po afrohen drejt pyllit me pisha

Zjarr masiv në varrezat e Peshtanit

"Ishin 3 arka të mbushura me monedha ari"

Biznesmeni italian: Më ndihmoi prifti shqiptar

Informacionet paraprake mbi ngjarjen e rëndë

Humb jetën në spital pas operacionit 23-vjeçarja në Vlorë

“I vdekur” në Pukë, kaloi verën në Vlorë

Davide Pecorelli gënjeu/ Kush ishte bashkëpunëtori?

33% e qytetarëve kanë marrë 2 doza

51 bashki të prekura me COVID!

"I premtova Spiros se do të kthehesha për kafe"

Leli kap lopatën dhe pastron plehun