MENU
klinika

Pas lirimit, ja veprimi i tij i rradhës

Stresi paralajmëron: Më mirë mos ta dini vazhdimin!

17.06.2019 - 17:20

Stresi kohët e fundit qe në vëmendjen e mediave për shkak të marrdhënies me Kejsin, arrestimit, piblikimit të fotove ndërkohë që ishte i burgosur etj etj…

Kujtojmë se Stresi u burgos, sepse u kap me armë pa leje në një hotel.

Para disa ditësh Stresi u lirua nga burgu dhe kjo i bëri fansat dhe të njohurit e tij shumë të lumtur e sidoomos Kejsin.

 

Tani ju themi se Stresi do të rikthehet fuqishëm në tregun e muzikës dhe ja ku po jua themi!

Pasi u lirua me kusht nga gjykata, reperi kaloi disa ditë me familjen dhe u çmall me të gjithë njerëzit e tij të dashur që e mbështetën gjatë kohës që ishte në burg!

Por tanimë ai ka treguar se është koha t’i rikthehet muzikës me një postim në Instagram:

“Këtu e lashë, më mirë mos ta dini vazhdimin. Shihemi së shpejti!”, shkruan ai.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


U arrestua për armëmbajtje pa leje

Lirohet nga burgu reperi i njohur Stresi