MENU
klinika

Surprizohen fansat

Dua Lipa dhe Ledri përsëri bashkë!

23.06.2019 - 13:24

Ashtu si vitin e kaluar, edhe këtë vit festivali Sunny Hill Festival ka nisur përgatitjet për fundjavën e parë të gushtit kur disa prej artistëve më të mëdhenj shqiptarë do të performojnë para publikut.

Përgjatë javës, janë konfirmuar dy artistet e para që do të performojnë: Njomza, artistja shqiptare me karrierë në SHBA dhe Kida.

Ndërkohë ditën e sotme, një tjetër artist ka bërë të ditur se është i ftuar në Sunny Hill.

kolana e librave

Bëhet fjalë për Ledri Vulën, i cili ka qenë ndër reperët që edhe vitin e kaluar ka elektrizuar skenën me performancat e tij.

Reperi dhe ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa janë përfolur për një lidhje në të shkuarën, por ende vazhdojnë miqësinë. Mesa duket Dua dhe ekipi i saj ka dashur të ketë në skenë edhe yllin shqiptar Ledrin.

Sunny Hill Festival do të mbahet në parkun e Gërmisë më 2, 3 dhe 4 gusht.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Carew foto nga spitali

Dua Lipa ndahet me Isaac Carew

Komenti epik i Blerim Destanit...

Ledri fotoshop? E ëma e nxjerr zbuluar!


Video e frikshme/ “Shpresoj të mos vdes”

Reperi kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit

" Nuk bën ndryshim në jetën time..."

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana tregon të vërtetat

Katër vite pas prishjes së shoqërisë

Albana i shkruan mesazhin më të bukur Eneda Tarifës

“Dashuri me shikim të parë, ajo kishte turp”

Artisti tregon si u njoh me vajzën e Stefi Priftit