MENU
klinika

Publikon foto

Tayna nuk ‘fshihet’ më/ Zbulon dashuritë e saj!

12.06.2019 - 16:45

Tayna, një nga reperet më të përfolura në industrinë e muzikës për momentin dhe që në të njëjtën kohë numëron edhe shumë ndjekës në rrjete sociale.

Tayna ka vendosur të bëjë pak pushim në këto ditë të nxehta qershori.

Në Instagramin e saj, Tayna ka publikuar disa foto dhe na ka treguar se ndodhet në Budva të Malit të Zi, por reperja nuk është vetëm.

Tayna ka shkuar në pushime me “Dashuritë e saj”, pikërisht prindërit të cilët janë një çift shumë simpatik.

Dimë se Tayna, po ashtu po punon për një tjetër këngë që pritet të dalë së shpejti në treg…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN