MENU

Foto

Të gjithë sytë tek unaza e re e Meghan Markle

12.06.2019 - 14:47

Dukesha e Suseksit Meghan Markle, ka debutuar me një unazë të re diamanti në gishtin e saj së fundmi, përpara fansave të familjes mbretërore.

Kjo është parë si dhuratë e re për të.

Sipas tyre kjo unazë me diamante e që i takon familjes mbretërore, mund të jetë dhurata e përvjetorit të martesës nga Princi Harry ose e lindjes së fëmijës së tyre të parë, Archiet.

Dhe për këtë fakt ka reaguar rvista Elle, ku ka konfirmuar sipas burimeve të familjes mbretërore të Britanisë së Madhe, se kjo unazë është dhuratë e përvjetorit të parë të martesës së çiftit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN