MENU

Detajet

Tragjike/ 12-vjeçari humb jetën, po lahej në pishinë

09.06.2019 - 16:27

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kukës. Një djalë i mitur vetëm 12 vjeç ka qenë duke u larë në pishinë dhe ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak.

Sot, fëmija i mitur A.L., rreth 12 vjeç, banues në Kukës, duke u larë në pishinë në fshatin Kodër Lumë, ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.