MENU
klinika

Foto

U ndanë? Çiljeta dhe Alban Hoxha ‘kapen mat’!

22.06.2019 - 12:35

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka tërhequr gjithnjë vëmendjen për marrëdhënien e saj me Alban Hoxhën.

Madje gjatë kohëve të fundit, në mediat rozë është përfolur ndarja e Alban Hoxhës, portierit të Partizanit me këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Thashethemet kanë qenë të shumta dhe thuasje ishte e bërë e sigurt ndarja e tyre. Por, një foto tregon që çifti jo vetëm nuk është ndarë, por përjeton momente qetësie së bashku.

Ata janë fotografuar në një prej bareve të Tiranës, duke shijuar kohën e tyre të lirë.

Është një nga daljet e tyre të pakta publike, të cilat tashmë i kanë dhënë fund çdo thashethemi. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN